F6N0.25BK25
Productnummer DigiKey
1030-F6N0.25BK25-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
F6N0.25BK25
Beschrijving
SELF WRAP 1/4" X 25' BLACK
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zelfwikkelend X 25,00' (7,62m) Zwart
Categorie
Kleur
Zwart
Fabrikant
Techflex
Lengte
25,00' (7,62m)
Serie
Dikte wand
0,025" (0,64mm)
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-70°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Bescherming tegen schuren
Abrasie- en snijbestendig
Type
Zelfwikkelend
Functies
Bestand tegen chemicaliën, Clean Cut
Type attributen
Gesplitst flexibel buis
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Diameter - binnen, niet-uitgezet
0,250" (6,35mm)