F6N0.50BK25
Productnummer DigiKey
1030-F6N0.50BK25-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
F6N0.50BK25
Beschrijving
SELF WRAP 1/2" X 25' BLACK
Dikte wand
0,025" (0,64mm)
Bedrijfstemperatuur
-70°C ~ 125°C
Diameter - binnen, niet-uitgezet
0,500" (12,70mm)