PTN0.50BK100
Productnummer DigiKey
1030-PTN0.50BK100-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTN0.50BK100
Beschrijving
EXPAND SLEEVE 1/2" X 100' BLACK
Gedetailleerde beschrijving
Huls X 100' (30,48m) Zwart
Categorie
Lengte
100' (30,48m)
Dikte wand
0,025" (0,64mm)
Serie
Bedrijfstemperatuur
-70°C ~ 125°C
Verpakking
Spoel
Diameter - binnen, niet-uitgezet
0,500" (12,70mm)
Diameter - binnen, uitgezet
0,750" (19,05mm)