PTN0.25BK200
Productnummer DigiKey
1030-PTN0.25BK200-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTN0.25BK200
Beschrijving
EXPAND SLEEVING 1/4" X 200' BLK
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Huls X 200' (60,96m) Zwart
Categorie
Lengte
200' (60,96m)
Fabrikant
Techflex
Dikte wand
0,025" (0,64mm)
Serie
Bedrijfstemperatuur
-70°C ~ 125°C
Verpakking
Spoel
Warmtebescherming
Hittebestendig
Status onderdeel
Actief
Bescherming tegen schuren
Abrasie- en snijbestendig
Type
Huls
Vloeistofbescherming
Benzinebestendig
Type attributen
Uitbreidbaar
Milieubescherming
UV-bestendig
Diameter - binnen, niet-uitgezet
0,250" (6,35mm)
Functies
Bestand tegen chemicaliën, Clean Cut, bestand tegen oplosmiddelen
Diameter - binnen, uitgezet
0,438" (11,13mm)