F6N0.75BK25
Productnummer DigiKey
1030-F6N0.75BK25-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
F6N0.75BK25
Beschrijving
SELF WRAP 3/4" X 25' BLACK
Dikte wand
0,025" (0,64mm)
Bedrijfstemperatuur
-70°C ~ 125°C
Diameter - binnen, niet-uitgezet
0,750" (19,05mm)