CSJ-RGFB-200-MHF4
Productnummer DigiKey
343-CSJ-RGFB-200-MHF4-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSJ-RGFB-200-MHF4
Beschrijving
COAX CBL RP-SMA TO MHF4 7.8"
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage RP-SMA naar I-PEX MHF4 0,81mm BUD coaxkabel 7,874" (200,00mm)
EDA/CAD-modellen
CSJ-RGFB-200-MHF4 Modellen
Lengte
7,874" (200,00mm)
Stijl
RP-SMA naar I-PEX MHF4
Kabeltype
0,81mm BUD coaxkabel
1e connector
RP-SMA jack
Totale impedantie
50 Ohms
1e contact geslacht
Mannetje
Frequentie - max.
6 GHz