CSJ-SGFB-200-MHF4
Productnummer DigiKey
343-CSJ-SGFB-200-MHF4-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSJ-SGFB-200-MHF4
Beschrijving
COAX CBL SMA TO MHF4 7.8"
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage SMA naar I-PEX MHF4 0,81mm BUD coaxkabel 7,874" (200,00mm)
EDA/CAD-modellen
CSJ-SGFB-200-MHF4 Modellen
Lengte
7,874" (200,00mm)
Stijl
SMA naar I-PEX MHF4
Kabeltype
0,81mm BUD coaxkabel
1e connector
SMA jack
Totale impedantie
50 Ohms
Frequentie - max.
6 GHz