CSJ-RGFB-100-MHF4
Productnummer DigiKey
343-CSJ-RGFB-100-MHF4-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSJ-RGFB-100-MHF4
Beschrijving
COAX CBL RP-SMA TO MHF4 3.9"
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage RP-SMA naar I-PEX MHF4 0,81mm BUD coaxkabel 3,937" (100,00mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CSJ-RGFB-100-MHF4 Modellen
Categorie
2e connector
I-PEX MHF4 plug, rechtse hoek
Fabrikant
TE Connectivity Linx
2e contact geslacht
Vrouwtje
Verpakking
Bulk
Montagetype 2e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Status onderdeel
Actief
Lengte
3,937" (100,00mm)
Stijl
RP-SMA naar I-PEX MHF4
Kabeltype
0,81mm BUD coaxkabel
1e connector
RP-SMA jack
Totale impedantie
50 Ohms
1e contact geslacht
Mannetje
Frequentie - max.
6 GHz