W9037BD0200
Productnummer DigiKey
553-W9037BD0200-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
W9037BD0200
Beschrijving
COAX CBL RP-SMA TO MHF4 7.8"
Standaard levertijd fabrikant
9 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage RP-SMA naar I-PEX MHF4 0,81mm BUD coaxkabel 7,874" (200,00mm)
Categorie
2e connector
I-PEX MHF4 plug, rechtse hoek
Fabrikant
Pulse Electronics
2e contact geslacht
Vrouwtje
Verpakking
Zak
Montagetype 2e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Status onderdeel
Actief
Lengte
7,874" (200,00mm)
Stijl
RP-SMA naar I-PEX MHF4
Kabeltype
0,81mm BUD coaxkabel
1e connector
RP-SMA jack
Totale impedantie
50 Ohms
1e contact geslacht
Mannetje
Frequentie - max.
8 GHz
Montagetype 1e connector
Paneelmontage
Kleur
Zwart
1e connectorbevestigingsfunctie
Schot - moer aan de voorkant
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C