MMSZ3V9T1G is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Central Semiconductor Corp
Op voorraad: 10.663
Gegevensblad
Dioden - Zener 3.9 V 500 mW ±5% Opbouwmontage SOD-123
MMSZ3V9T1G
Productnummer DigiKey
MMSZ3V9T1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MMSZ3V9T1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MMSZ3V9T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MMSZ3V9T1G
Beschrijving
DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD123
Standaard levertijd fabrikant
43 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MMSZ3V9T1G Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
3 µA @ 1 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Verpakking / doos
Tolerantie
±5%
Apparaatpakket leverancier
SOD-123
Vermogen - max.
500 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
90 Ohms