MFBW1V2012-181-R
Productnummer DigiKey
283-MFBW1V2012-181-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-MFBW1V2012-181-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MFBW1V2012-181-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MFBW1V2012-181-R
Beschrijving
FERRITE BEAD 180 OHM 0805 1LN
Gedetailleerde beschrijving
180 Ohms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 2A 150mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
2A
DC-weerstand (DCR) (max.)
150mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Hoogte (max.)
0,043" (1,10mm)
Impedantie bij frequentie
180 Ohms @ 100 MHz
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)