DMNH4005SCT
Productnummer DigiKey
DMNH4005SCT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DMNH4005SCT
Beschrijving
MOSFET N-CH 40V 150A TO220AB
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 40 V 150 A (Tc) 165W (Tc) Through-hole TO-220AB
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
48 nC @ 10 V
Verpakking
Buis
Vgs (max.)
20V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2846 pF @ 20 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
165W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
40 V
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-220AB
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
4mOhm @ 20A, 10V