MMSZ6V2T1G
Productnummer DigiKey
MMSZ6V2T1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MMSZ6V2T1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MMSZ6V2T1G
Beschrijving
DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD123
Standaard levertijd fabrikant
44 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 6.2 V 500 mW ±5% Opbouwmontage SOD-123
EDA/CAD-modellen
MMSZ6V2T1G Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
3 µA @ 4 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Tolerantie
±5%
Vermogen - max.
500 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
10 Ohms