BK/1A5018-10-R
BK/1A5018-10-R
BK/1A5018-10-R
Productnummer DigiKey
283-2603-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK/1A5018-10-R
Beschrijving
FUSE CLIP CARTRIDGE 500V 15A PCB
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zekering Clip 15 A 500V 1 Circuits Cartridge Through-hole
Categorie
Type zekering
Cartridge
Fabr.
Type zekeringhouder
Clip
Serie
Aantal circuits
1
Verpakking
Bulk
Spanning
Status onderdeel
Actief
Oriëntatie
Horizontaal
Type montage
Stijl aansluiting
PC-pen
Kaliber zekering
0,197" dia (5mm)
Materiaal contact
Verenbrons
Nominale stroom (A)
15 A
Afwerking contact
Tin
Voor gebruik met/gerelateerde producten
5mm dia zekeringen