BK/GMA-1.5-R
Productnummer DigiKey
283-2834-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK/GMA-1.5-R
Beschrijving
FUSE GLASS 1.5A 250VAC 5X20MM
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.5 A 250 V AC DC-zekering Patroon, glas Houder vereist 5mm x 20mm
Categorie
Nominale spanning - AC
250 V
Breekvermogen bij nominale spanning
100A
Smelten I²t
1.6
Grootte / afmetingen
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.09 Ohms