BK/S500-6.3-R
Productnummer DigiKey
283-2687-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK/S500-6.3-R
Beschrijving
FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
6.3 A 250 V AC DC-zekering Patroon, glas Houder vereist 5mm x 20mm
Categorie
Nominale spanning - AC
250 V
Fabr.
Antwoordtijd
Snel blazen
Breekvermogen bij nominale spanning
63A
Smelten I²t
69.0
Goedkeuringsinstantie
BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.01 Ohms