BK/S505-10-R
Productnummer DigiKey
283-2936-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK/S505-10-R
Beschrijving
FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 A 250 V AC DC-zekering Patroon, keramisch Houder vereist 5mm x 20mm
Categorie
Nominale spanning - AC
250 V
Fabr.
Antwoordtijd
Langzaam blazen
Breekvermogen bij nominale spanning
1,5kA
Smelten I²t
397.0
Goedkeuringsinstantie
BSI, CQC, CSA, cULus, IMQ, KC, PSE/JET, SEMKO, VDE
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.0061 Ohms