CPDQ3V3U-HF is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Comchip Technology
Op voorraad: 4.000
Gegevensblad
10,4V Klem 9,8A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 0402/SOD-923F
CPDQ3V3U-HF
Productnummer DigiKey
641-1477-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1477-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1477-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPDQ3V3U-HF
Beschrijving
TVS DIODE 3.3VWM 10.4VC 0402
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CPDQ3V3U-HF Modellen
Categorie
Vermogen - piek puls
102W
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Status onderdeel
Verouderd
Capaciteit bij frequentie
80pF @ 1MHz
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
3,3V
Verpakking / doos
SOD-923
Spanning - doorslag (min.)
5V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
10,4V
Basisproductnummer
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
9,8A (8/20µs)