CPDQC3V3TU-HF | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | CPDQC3V3TU-HF |
Beschrijving | ESD PROTECTION DIODES |
Standaard levertijd fabrikant | 6 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 12V Klem 15A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 0402C/SOD-923F |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Stroom - piekpuls (10/1000 µs) 15A (8/20µs) |
Fabr. | Vermogen - piek puls 180W |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vermogenslijnbescherming Nee |
Status onderdeel Actief | Toepassingen General Purpose |
Type Zener | Capaciteit bij frequentie 114pF @ 1MHz |
Unidirectionele kanalen 1 | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) |
Spanning - sper doorslag (typ.) 3,3V (max.) | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - doorslag (min.) 5V | Verpakking / doos 0402 (1006 metrisch) |
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp 12V | Apparaatpakket leverancier |