CPDQC3V3T-HF is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
onsemi
Op voorraad: 119.979
Gegevensblad
6,2V Klem 17A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 0402C/SOD-923F
CPDQC3V3T-HF
Productnummer DigiKey
641-1893-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1893-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1893-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPDQC3V3T-HF
Beschrijving
TVS DIODE 3.3VWM 6.2VC 0402C
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vermogen - piek puls
180W
Capaciteit bij frequentie
20pF @ 1MHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
3,3V (max.)
Spanning - doorslag (min.)
3,6V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
6,2V
Basisproductnummer
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
17A (8/20µs)