CPDQC3V3TU-HF
Productnummer DigiKey
641-CPDQC3V3TU-HFTR-ND - Tape & Reel (TR)
641-CPDQC3V3TU-HFCT-ND - Cut Tape (CT)
641-CPDQC3V3TU-HFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPDQC3V3TU-HF
Beschrijving
ESD PROTECTION DIODES
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12V Klem 15A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 0402C/SOD-923F
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
15A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
180W
Capaciteit bij frequentie
114pF @ 1MHz
Unidirectionele kanalen
1
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning - sper doorslag (typ.)
3,3V (max.)
Spanning - doorslag (min.)
5V
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
12V