LP2985AIM5-3.3/NOPB is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Texas Instruments
Op voorraad: 16.876
Gegevensblad
Direct
Texas Instruments
Op voorraad: 4.534
Gegevensblad
Similar
Diodes Incorporated
Similar
Diodes Incorporated
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 752
STMicroelectronics
Analog Devices Inc.
Analog Devices Inc.
Op voorraad: 534
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA SOT-23-5
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LP2985AIM5-3.3/NOPB
Productnummer DigiKey
LP2985AIM5-3.3/NOPBTR-ND - Tape & Reel (TR)
LP2985AIM5-3.3/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LP2985AIM5-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LP2985AIM5-3.3/NOPB
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
LP2985AIM5-3.3/NOPB Modellen
Stroom - voeding (max.)
2.5 mA
PSRR
45dB (1kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
16V
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Spanningsuitval (max.)
0,58V @ 150mA