BLM21PG331SN1D
Productnummer DigiKey
490-5988-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5988-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5988-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM21PG331SN1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 330 OHM 0805 1LN
Gedetailleerde beschrijving
330 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 1,5A 70mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM21PG331SN1D Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
1,5A
DC-weerstand (DCR) (max.)
70mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,041" (1,05mm)
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedantie bij frequentie
330 Ohms @ 100 MHz