BD33FA1FP3-ZTL
Productnummer DigiKey
BD33FA1FP3-ZTLTR-ND - Tape & Reel (TR)
BD33FA1FP3-ZTLCT-ND - Cut Tape (CT)
BD33FA1FP3-ZTLDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BD33FA1FP3-ZTL
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89-3
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 100mA SOT-89-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BD33FA1FP3-ZTL Modellen
Categorie
Spanningsuitval (max.)
3V @ 100mA
Fabr.
Stroom - uitgang
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
700 µA
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, softstart
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C (TA)
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
TO-243AA
Spanning - ingang (max.)
25V
Apparaatpakket leverancier
SOT-89-3
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V