TXM-433-LR_View2
TXM-433-LR
Productnummer DigiKey
TXM-433-LR_-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TXM-433-LR
Beschrijving
RF TX IC ASK/OOK 433MHZ 8SMD MOD
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF-zenders ASK, OOK 433MHz -4dBm ~ 4dBm 10kbps Castellation Antenne 8-SMD-module
Categorie
Vermogen - uitgang
-4dBm ~ 4dBm
Fabrikant
TE Connectivity Linx
Stroom - uitgaand
8,5mA
Serie
Data-interface
Seriële
Verpakking
Buis
Antenneconnector
Castellation
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
2,1V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Frequentie
433MHz