QAM-TX2-433
Productnummer DigiKey
QAM-TX2-433-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
QAM-TX2-433
Beschrijving
RF TX IC ASK 433MHZ 4SMD MODULE
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF-zenders ASK 433MHz Castellation Antenne 4-DIP-module
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
QAM-TX2-433 Modellen
Categorie
Data-interface
Soldeereiland
Fabrikant
RF Solutions
Antenneconnector
Castellation
Verpakking
Bulk
Spanning - voeding
3V ~ 12V
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Verpakking / doos
4-DIP-module
Frequentie
433MHz