RXM-433-LR_View2
RXM-433-LR
Productnummer DigiKey
RXM-433-LR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RXM-433-LR
Beschrijving
RF RECEIVER ASK/OOK 433MHZ
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
LR RF-ontvangers ASK, OOK 433MHz -112dBm 10kbps Castellation
Categorie
Stroom - inkomend
5,2mA
Fabrikant
TE Connectivity Linx
Data-interface
Seriële
Serie
Antenneconnector
Castellation
Verpakking
Buis
Functies
Lang bereik
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
2,1V ~ 3,6V
Frequentie
433MHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C