FQB020ADC-N07-S
Productnummer DigiKey
FQB020ADC-N07-S-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FQB020ADC-N07-S
Beschrijving
LINE FILTER 40VDC 20A TH
Gedetailleerde beschrijving
DC EMC/EMI Lijnfilter 20 A AC Enkel stadium PC-pennen
EDA/CAD-modellen
FQB020ADC-N07-S Modellen
Categorie
Spanning - nominaal DC
40V
Stroom
20 A
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 115°C