FQB020ADC-007-S
Productnummer DigiKey
285-3062-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FQB020ADC-007-S
Beschrijving
LINE FILTER 40VDC 20A TH
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
DC EMC/EMI Lijnfilter 20 A AC Enkel stadium PC-pennen
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
FQB020ADC-007-S Modellen
Categorie
Spanning - nominaal DC
40V
Fabrikant
TDK-Lambda
Stroom
20 A
Serie
Toepassingen
General Purpose
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 115°C