HQA24120W480V-007-S
Productnummer DigiKey
285-2655-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HQA24120W480V-007-S
Beschrijving
DC DC CONVERTER 48V 120W
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 2,5A 18V - 40V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HQA24120W480V-007-S Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
2.25 kV
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Functies
Aan/uit op afstand, OCP, OVP
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 115°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
91,5%
Type
Geïsoleerde module
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
Vierde brick
Spanning - ingang (min.)
18V
Grootte / afmetingen
2,39" L x 2,20" B x 0,50" H (60,6mm x 55,9mm x 12,7mm)
Spanning - ingang (max.)
40V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief laag
Spanning - uitgang 1
Goedkeuringsinstantie
CE
Stroom - uitgang (max.)
2,5A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
120 W