FQB020ADC-N07-M
Productnummer DigiKey
285-FQB020ADC-N07-M-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FQB020ADC-N07-M
Beschrijving
LINE FILTER 40VDC 20A TH
Gedetailleerde beschrijving
DC EMC/EMI Lijnfilter 20 A AC Enkel stadium PC-pennen
EDA/CAD-modellen
FQB020ADC-N07-M Modellen
Categorie
Spanning - nominaal DC
40V
Stroom
20 A
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 115°C