DRB480-48-1
Productnummer DigiKey
285-DRB480-48-1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRB480-48-1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 480W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 48V 10A
EDA/CAD-modellen
DRB480-48-1 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
10A
Vermogen (watt)
480W
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Box
Toepassingen
Industrieel, ITE (commercieel)
Efficiëntie
92%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, PFC, universele ingang
AC-spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
4,92" L x 3,31" B x 4,88" H (125,0mm x 84,0mm x 124,0mm)
Spanning - uitgang 1
48V