DPP480-48-1
Productnummer DigiKey
285-DPP480-48-1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DPP480-48-1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 480W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 48V 10A
EDA/CAD-modellen
DPP480-48-1 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
480W
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
90%
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 71°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, belastingsverdeling, universele ingang
Grootte / afmetingen
4,68" L x 5,91" B x 4,88" H (118,9mm x 150,1mm x 124,0mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang 1
48V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
10A