DRB480241
DRB480241
TDK-Lambda DRB Series
DRB480-24-1
Productnummer DigiKey
285-DRB480-24-1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRB480-24-1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 20A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DRB480-24-1 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
480W
Fabrikant
TDK-Lambda
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Toepassingen
Industrieel, ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
87%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Type ingang
AC
Functies
Regelbare uitgang, PFC, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,92" L x 3,31" B x 4,88" H (125,0mm x 84,0mm x 124,0mm)
AC-spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus, cURus
Spanning - uitgang 1
24V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
20A