35RAPC4BHN2
35RAPC4BHN2
35RAPC4BHN2
Productnummer DigiKey
SC1459-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35RAPC4BHN2
Beschrijving
CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Gedetailleerde beschrijving
3,50mm (0,141", 1/8", ministekker) - hoofdtelefoon Telefoonstekkerbus Stereo (3 geleiders, TRS) Connector Soldeersel
EDA/CAD-modellen
35RAPC4BHN2 Modellen
Categorie
Interne schakelaar(s)
Twee schakelaars
Fabr.
Type montage
Doorgaand gat, rechte hoek
Serie
Aansluiting
Soldeersel
Afscherming
Niet afgeschermd
Type aansluiting
Telefoonstekkerbus
Materiaal behuizing
Messing
Signaallijnen
Stereo (3 geleiders, TRS)
Materiaal behuizing
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Door industrie erkende diameter mating
Materiaal contact
Koperlegering
Werkelijke diameter
0,142" (3,60mm)