35RAPC2BH3
35RAPC2BH3
35RAPC2BH3
Productnummer DigiKey
SC1465-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35RAPC2BH3
Beschrijving
CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Gedetailleerde beschrijving
3,50mm (0,141", 1/8", ministekker) - hoofdtelefoon Telefoonstekkerbus Stereo (3 geleiders, TRS) Connector Soldeersel
EDA/CAD-modellen
35RAPC2BH3 Modellen
Type montage
Paneelmontage, doorgaand gat, rechte hoek
Fabr.
Aansluiting
Soldeersel
Serie
Afscherming
Niet afgeschermd
Verpakking
Bulk
Functies
Bevestigingsmaterialen voor montage, schroefdraadborging
Type aansluiting
Telefoonstekkerbus
Materiaal behuizing
Messing
Signaallijnen
Stereo (3 geleiders, TRS)
Inclusief
3 st. - 1 connector, 1 moer, 1 sluitring
Door industrie erkende diameter mating
Materiaal behuizing
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Werkelijke diameter
0,142" (3,60mm)