35HDNAUS
35HDNAUS
35HDNAUS
Productnummer DigiKey
SC2773-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35HDNAUS
Beschrijving
CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3,50mm (0,141", 1/8", ministekker) - hoofdtelefoon Telefoonstekker Stereo (3 geleiders, TRS) Connector Soldeersel
Categorie
Aansluiting
Soldeersel
Fabr.
Afscherming
Niet afgeschermd
Serie
Spanning - nominaal
250 VAC, 140 VDC
Verpakking
Bulk
Nominale stroom (A)
4 A
Status onderdeel
Actief
Lengte/diepte mating
0,560" (14,20mm)
Type aansluiting
Telefoonstekker
Materiaal contact - beplating
Goud
Geslacht
Mannetje
Materiaal behuizing
Messing
Signaallijnen
Stereo (3 geleiders, TRS)
Kleur behuizing
Zilver
Door industrie erkende diameter mating
Inclusief
3 st. - 1 connector, 1 handgreep, 1 isolatorbuis
Werkelijke diameter
0,138" (3,50mm)
Materiaal behuizing
Messing
Aantal posities/contacten
3 geleiders, 3 contacten
Materiaal contact
Interne schakelaar(s)
Bevat geen schakelaar
Kabelopening
0,175" (4,44mm)