STPS2H100
Productnummer DigiKey
497-12643-1-ND - Cut Tape (CT)
497-12643-3-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS2H100
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO41
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 2A Through-hole DO-41
EDA/CAD-modellen
STPS2H100 Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 µA @ 100 V
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Type montage
Status onderdeel
Verouderd
Apparaatpakket leverancier
DO-41
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
175°C (max.)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
2A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
860 mV @ 2 A