SB2100E-G
Productnummer DigiKey
641-1415-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1415-1-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SB2100E-G
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO15
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 2A Through-hole DO-15
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SB2100E-G Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
500 µA @ 100 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Technologie
Apparaatpakket leverancier
DO-15
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-65°C ~ 150°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
2A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
850 mV @ 2 A