STPS2H100AF
Productnummer DigiKey
497-17871-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-17871-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17871-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS2H100AF
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAFLAT
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 2A Opbouwmontage SMAflat
EDA/CAD-modellen
STPS2H100AF Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 µA @ 100 V
Fabr.
Soort
Automotive
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Apparaatpakket leverancier
SMAflat
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
2A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-65°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
790 mV @ 2 A
Basisproductnummer
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)