STD14NM50NAG
Productnummer DigiKey
497-STD14NM50NAGTR-ND - Tape & Reel (TR)
497-STD14NM50NAGCT-ND - Cut Tape (CT)
497-STD14NM50NAGDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STD14NM50NAG
Beschrijving
MOSFET N-CH 500V 12A DPAK
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 500 V 12 A (Tc) 90W Opbouwmontage DPAK
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
27 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±25V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
816 pF @ 50 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogensdissipatie (max.)
90W
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
FET-type
Soort
Automotive
Technologie
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning ontlading-bron (Vdss)
500 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
DPAK
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
320mOhm @ 6A, 10V
Basisproductnummer
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA