VC1206K201R014
Productnummer DigiKey
399-VC1206K201R014TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-VC1206K201R014CT-ND - Cut Tape (CT)
399-VC1206K201R014DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VC1206K201R014
Beschrijving
VARISTOR 22V 200A 1206
Standaard levertijd fabrikant
99 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22 V 200 A Varistor 1 Circuits Opbouwmontage, MLCV 1206 (3216 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
VC1206K201R014 Modellen
Categorie
Stroom - piek
200 A
Fabrikant
KEMET
Energie
0,6J
Serie
Aantal circuits
1
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capaciteit bij frequentie
950 pF @ 1 kHz
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Max. AC-spanning
14 V
Soort
Automotive
Max. DC-spanning
18 V
Kwalificatie
AEC-Q200
Varistorspanning (min.)
19.8 V
Type montage
Opbouwmontage, MLCV
Varistorspanning (typ.)
22 V
Verpakking / doos
1206 (3216 metrisch)
Varistorspanning (max.)
24.2 V