KAL50FB1R50 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Stackpole Electronics Inc
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Direct
Vishay Dale
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Direct
Vishay Dale
Op voorraad: 22
Parametrisch equivalent
Riedon products by Bourns
Op voorraad: 816
1.5 Ohms ±1% 50W Draadgewonden Weerstanden, chassismontage
KAL50FB1R50
Productnummer DigiKey
KAL50FB1R50-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KAL50FB1R50
Beschrijving
RES CHAS MNT 1.5 OHM 1% 50W
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
KAL50FB1R50 Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 275°C
Weerstand
1.5 Ohms
Grootte / afmetingen
1,968" L x 1,140" B (49,99mm x 28,96mm)
Tolerantie
±1%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,641" (16,28mm)
Vermogen (watt)
50W