KAL50JB4R00
Productnummer DigiKey
738-KAL50JB4R00-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KAL50JB4R00
Beschrijving
RES CHAS MNT 4 OHM 5% 50W
Gedetailleerde beschrijving
4 Ohms ±5% 50W Draadgewonden Weerstanden chassismontage
EDA/CAD-modellen
KAL50JB4R00 Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 275°C
Weerstand
4 Ohms
Grootte / afmetingen
1,968" L x 1,140" B (49,99mm x 28,96mm)
Tolerantie
±5%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,641" (16,28mm)
Vermogen (watt)
50W