NKAL50FB1R50 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Stackpole Electronics Inc
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Riedon products by Bourns
Op voorraad: 816
Gegevensblad
Nieuw bij DigiKey
1.5 Ohms ±1% 50W Draadgewonden Weerstanden, chassismontage
NKAL50FB1R50
Productnummer DigiKey
738-NKAL50FB1R50-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NKAL50FB1R50
Beschrijving
RES, WW, ALUM, 50W, 1.5 OHM, 1%,
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
NKAL50FB1R50 Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 275°C
Serie
Functies
Vochtbestendig, niet-inductief
Verpakking
Bulk
Coating, type behuizing
Aluminium
Status onderdeel
Actief
Montagekenmerk
Flenzen
Weerstand
1.5 Ohms
Grootte / afmetingen
1,968" L x 1,140" B (49,99mm x 28,96mm)
Tolerantie
±1%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,641" (16,28mm)
Vermogen (watt)
50W