16MU225MB23225
Productnummer DigiKey
1189-16MU225MB23225TR-ND - Tape & Reel (TR)
1189-16MU225MB23225CT-ND - Cut Tape (CT)
1189-16MU225MB23225DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
16MU225MB23225
Beschrijving
CAP FILM 2.2UF 20% 16VDC 1210
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µF Filmcondensators 16V Acryl, gemetalliseerd 1210 (3225 metrisch)
EDA/CAD-modellen
16MU225MB23225 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,079" (2,00mm)
Tolerantie
±20%
Nominale spanning - DC
16V