25MU225MB23225
Productnummer DigiKey
1189-2524-2-ND - Tape & Reel (TR)
1189-2524-1-ND - Cut Tape (CT)
1189-2524-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25MU225MB23225
Beschrijving
CAP FILM 2.2UF 20% 25VDC 1210
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µF Filmcondensators 25V Acryl, gemetalliseerd 1210 (3225 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
25MU225MB23225 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,079" (2,00mm)
Tolerantie
±20%
Nominale spanning - DC
25V