SZMMSZ3V9T1G
Productnummer DigiKey
SZMMSZ3V9T1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
SZMMSZ3V9T1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZMMSZ3V9T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SZMMSZ3V9T1G
Beschrijving
DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD123
Standaard levertijd fabrikant
44 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 3.9 V 500 mW ±5% Opbouwmontage SOD-123
EDA/CAD-modellen
SZMMSZ3V9T1G Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Tolerantie
±5%
Verpakking / doos
Vermogen - max.
500 mW
Impedantie (max.) (Zzt)
90 Ohms
Basisproductnummer
Stroom - sper lekkage bij Vr
3 µA @ 1 V