CPDH3V3UP-HF
Productnummer DigiKey
641-1486-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1486-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1486-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPDH3V3UP-HF
Beschrijving
TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD523
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8V Klem 5A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOD-523
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CPDH3V3UP-HF Modellen
Categorie
Vermogen - piek puls
40W
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
12pF @ 1MHz
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
3,3V
Verpakking / doos
SC-79, SOD-523
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
8V
Apparaatpakket leverancier
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
5A (8/20µs)