SZMMSZ3V9T1G | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | SZMMSZ3V9T1G |
Beschrijving | DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD123 |
Standaard levertijd fabrikant | 44 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden - Zener 3.9 V 500 mW ±5% Opbouwmontage SOD-123 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | SZMMSZ3V9T1G Modellen |
Categorie | Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 900 mV @ 10 mA |
Fabr. | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 150°C |
Tolerantie ±5% | Verpakking / doos |
Vermogen - max. 500 mW | Apparaatpakket leverancier SOD-123 |
Impedantie (max.) (Zzt) 90 Ohms | Basisproductnummer |
Stroom - sper lekkage bij Vr 3 µA @ 1 V |